kup voucher
Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Wyróżnienia i opinie

Nasz hotel otrzymał wiele wyróżnień. Wśród nich znajdują się:

  • Wyróżnienie Tripadvisor

  • Złoty Standard w Obsłudze Klienta. Ten certyfikat to gwarancja najwyższej jakości obsługi gości hotelowych potwierdzona przez ekspertów. Otrzymują go hotele sprawdzone w toku szczegółowych audytów i polecane przez systemy rezerwacji hotelowej. Certyfikat zobowiązuje właściciela i personel hotelu do najwyższego poszanowania preferencji i życzeń Gościa. Każdy z hoteli i obiektów hotelarskich nim uhonorowany realizuje w praktyce postulat „Gość jest najważniejszy”.

  • Certyfikat Hotel Przyjazny Seniorom. Wyróżnienie nadane przez Marszałka Województwa Małopolskiego i Prezydenta Miasta Krakowa potwierdzający przystosowanie oferty Hotelu Logos do potrzeb osób starszych.

  • Wyróżnienie przez Kapitułę Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji.

Jednak najcenniejszym wyróżnieniem jest zadowolenie naszych gości.

Wybrane opinie naszych gości

Było mi bardzo miło spać w uroczym hotelu LOGOS. Dziękuję i do zobaczenia wkrótce

~ Katarzyna Figura

Z podziękowaniami za tak urocze przyjęcie i za taką gościnność. Z wyrazami wdzięczności

~ Beata Tyszkiewicz

Znakomita atmosfera, świetne śniadania!!! 10/10

~ Henryk - Booking.com

Miła obsługa, czysto, blisko Starego Rynku, bardzo dobre śniadanie wliczone w cenę. 10/10

~ mpieczek Booking.com

Hotel pod każdym względem doskonały. Blisko Starego Miasta, co sprawia, że zwiedzanie miasta odbywa się bezpośrednio z hotelu. Cena dla seniorów rewelacyjna, pokoje czyste, przestronne, dostępny wi-fi, pyszne śniadania.

~ Smok1960 tripadvisor.com

Świetny hotel z rewelacyjną lokalizacją. Pokoje małe ale przyjemne, wygodne łóżka, łazienka bardzo ładna. Śniadania w formie niezbyt dużego bufetu, ale wszystko smaczne i świeże. Bardzo blisko na rynek, cena może i wysoka, ale moim zdaniem warto zapłacić. Polecam hotel, jeszcze pewnie tam wrócimy:)

~ marysia 8888 tripadvisor.com

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij