kup voucher
Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Hotel

Poznaj Hotel Logos

Z przyjemnością informujemy, że nasz hotel przeszedł  generalny remont. Już teraz  możemy  zaprosić Państwa do ponownego skorzystania z naszych usług. 

Kraków to niezwykłe miasto, gdzie miejsca o długiej i barwnej historii sąsiadują z centrami kultury, nauki i biznesu.

Nasz hotel LOGOS, ze względu na położenie w zabytkowym centrum, to idealne rozwiązanie zarówno dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i grupowych. Z hotelu spacerem jest 5 minut do Rynku Głównego oraz 15 minut do Zamku Królewskiego na Wawelu.

Hotel posiada 49 eleganckich klimatyzowanych pokoi (1,2,3 osobowych oraz 2 apartamenty) z darmowym dostępem do internetu, restaurację, relaksujące SPA i wiele innych atrakcji.  

W hotelu Logos na Gości czekają: 

  • Pokoje w wariancie 1, 2, 3 osobowym w wersji standard, superior i delux, a  także 2 apartamenty typu studio i 1 pokój dwuosobowy specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych 
  • Restauracja, której specjalnością są dania kuchni polskiej i międzynarodowej
  • Logos Garden – wewnętrzne patio,  gdzie można skosztować przysmaków z naszej restauracji 
  • Dwie kameralne i klimatyzowane sale konferencyjne (na 40 osób i 16 osób) z pełnym wyposażeniem (dostosowane do potrzeb organizatorów szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych)
  • Sauna fińska  
Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij