kup voucher
Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Program lojalnościowy

Karta Stałego Klienta

Gość wracający do hotelu LOGOS w Krakowie to dla nas największe wyróżnienie. Każdy, kto jest zadowolony z naszych usług i chciałby z nich w przyszłości ponownie skorzystać, może otrzymać Kartę Stałego Klienta.

Karta przeznaczona dla Klientów VIP  jest darmowa i stanowi gwarancję, że jej posiadacz każdorazowo odwiedzając nasz hotel otrzyma 15% zniżki od ceny obowiązującej w danym dniu oraz 20% zniżki na obiady i kolacje w restauracji hotelowej. Uprawnia ona również do bezpłatnego przedłużenia doby hotelowej do godz. 15:00 – i w miarę dostępności miejsc – możliwości wcześniejszego zameldowania.

Szczycimy się tym, że w naszym hotelu panuje rodzinna i przyjacielska atmosfera. Dlatego Kartę Stałego Klienta mogą otrzymać również osoby polecone nam przez jej posiadacza – rodzina, przyjaciele lub znajomi. Gość zamawiający dla swoich bliskich Kartę Stałego Klienta, dodatkowo, przy najbliższej wizycie, otrzyma od nas drobny upominek-niespodziankę.

W sprawie otrzymania karty prosimy o kontakt:
Tel.: 12 631 62 04, 12 631 62 77
E-mail: rezerwacja@hotel-logos.pl

 

POBIERZ REGULAMIN

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij