kup voucher
Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Sale konferencyjne w Krakowie

Sala konferencyjna dla Twojej firmy

Słowo „logos” oznacza w języku greckim „naukę”, „wiedzę”. Nazwa obliguje nas do wyjątkowej troski o Gości biznesowych. 

Chcesz wybrać najlepsze sale konferencyjne w Krakowie? Znajdziecie je właśnie w Hotelu Logos, położonym w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od lat obsługujemy konferencje dla biznesu i środowisk akademickich.

Czekają tu na Gości dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, w których dostępne są: szybki internet bezprzewodowy i sieciowy 40Mb/s symetryczny, rzutnik multimedialny, ruchomy ekran projekcyjny, flipchart, a także indywidualnie sterowana klimatyzacja.

Każda sala konferencyjna umożliwia różne ustawienia miejsc, w zależności od potrzeb, oraz posiada dostęp do światła dziennego. Dodatkowym udogodnieniem jest doskonały hotelowy catering oraz wygodne pokoje dla uczestników wydarzenia.

Sala konferencyjna Ustawienie Wyposażenie Powierzchnia Koszt wynajmu
do 30 osób, w zależności od ustawienia kinowe, szkolne, podkowa ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, flipchart, klimatyzacja, internet 40 m2 900 PLN
do 20 osób, w zależności od ustawienia kinowe, szkolne ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, flipchart, klimatyzacja, internet 30 m2 600 PLN

 

Zarezerwuj sale konferencyjne w Krakowie

Zadzwoń i zarezerwuj sale konferencyjne w Hotelu Logos już teraz!
Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
tel. +48 12 631 62 00 lub  +48 12 631 62 04 
email: rezerwacja@hotel-logos.pl

W razie dodatkowych pytań proszę kontaktować się z działem sprzedaży i marketingu:
E-mail: marketing@hotel-logos.pl
Tel.: +48 12 631 62 00, 12 631 62 04

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij